Logo kujundus alates 65€
Ettevõtte/organisatsiooni loomise või olemasolu puhul on logo üheks peamiseks visuaaliks, mille järgi teie firmat ära tundma hakatakse. Logo või brändinime omanäolisus, kirjastiil (font) ja värvus annab aluse firma tulevastele kujunduslahendustele.

Logo tüübid:


1. Tekstilogo ehk firma või brändinimi sisaldab kujundatud või olemasolevat kirjastiili (fonti) ning värvust ilma lisa sümboolikata (nt google, matkatarbed.ee, lenovo jpt).

2. Kujunduselemendiga logo annab võimaluse luua omanäolise visuaali, mis eristab antud ettevõtet teistest (merko, nike, red bull jpt). Võimalusel või olemasolul on võimalik lisada logole ka hüüdlause või kodulehe aadress, kui viimane sinna sobitub.

Visiitkaardi kujundus alates 15€
Visiitkaart on lihtne ja mugav viis oma kontaktide edastamiseks potentsiaalsetele klientidele ja koostööpartneritele. Odavaim variant on standardse kuju ja suurusega, lihtsa disainiga, ühepoolsed tavalise visiitkaardi paberil visiitkaardid. Keerukama lahendusega (piltide ja kujundusega), eripaberiga, mõõtudega visiitkaartide puhul peab arvestama kõrgema hinnaga, kuna töö on mahukam ning aeganõudvam. Soovi korral aitame organiseerida trükki.

PVC/Komposiitplaadi trükk (hind kokkuleppel)
Sobib suuremahulisteks või detailirohkemateks töödeks nagu näiteks teeäärsed suuremad viidad söögikohtadele või reklaambännerid. Võimalus teha ka väiksemaid silte (asutuse nimi, erinevad toetust kajastavad sildid jne). Kujunduslahenduste
võimalus on piiramatu.

Hind kujuneb kujundustöö keerukusest ning PVC/Komposiitplaadi suurusest.

Trükiste kujundus (hind kokkuleppel)
Trükiste valdkond on suhteliselt lai, alates flaieritest - voldikutest mitmekümne lehelise brošüürini, plakatist mahuka raamatuni. Neid võib kasutada mõne suurema projekti lisareklaami vahendina või teha kindlast trükisest eraldi projekt.

Meilt on võimalus tellida blankettide, plakatite, reklaamide, kutsete, menüüde, voldikute, brošüüride, diplomite, flaierite, bännerite, CD ja DVD kaante, postkaartide jpm kujundust. Soovi korral aitame organiseerida trükki.

Raamatute ja kataloogide küljendamine / kujundamine
(hind kokkuleppel)
Kataloogide ja raamatute küljendamise lõppeesmärgiks on anda tekstile ja visuaalsele poolele ühtne, korrastatud, süstematiseeritud ilme. Raamatute ja kataloogide küljendus/kujundus peab endas ühendama nii silmailu kui ka sõnumit, mida tahetakse edastada lugejatele või kataloogiga klientidele. Soovi korral aitame organiseerida trükki. 

Kalendri kujundus (hind kokkuleppel)
Kui on soov endale või oma ettevõttele omanäolist ning mitte standardse lahendusega kalendrit, siis aitame ka selle kujundamisel. Soovi korral aitame organiseerida trükki.

Kodulehe kujundus ja teostus (hind kokkuleppel)
Teostame kodulehekülgi/portaale, veebipoode, mis vastavad peamistele nõudmistele: ilus disain, kõrge kvaliteet, kodulehe kasutamise lihtsus, mitmekülgne funktsionaalsus.

Tegeleme erineva raskusastmega kodulehekülgede väljatöötamisega võimalikult lühikese aja jooksul, pakkudes hindasid, mis Teile kindlasti sobivad.

Kui sa ei leidnud hinnakirjast sobivat teenust, siis kindlasti kirjuta meile ehk saame antud küsimuses abiks olla.